MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 4658215
nr 465 8215
Karmstol
Rokokostil [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
tisdag 1 maj 2007
kl 16:06:25
300 kr
350 kr